Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Akcija „Sauga 2012“

Akcija Siekiant užtikrinti tinkamą asmens ir turto saugos vykdymą Tauragės aps. VPK Jurbarko r. PK policijos pareigūnai vykdys priemonę ,,Sauga 2012“. Ši priemonė vyks nuo š.m. kovo 1 d., iki gegužės 31 d., kurios metu bus tikrinamos saugos tarnybos, jų padaliniai. Tikrinimų metu bus atkreiptas ypatingas dėmesys į licencijuojamos veiklos sąlygas, ar tinkamai laikosi Lietuvos Respublikos asmens ir turto apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų.

Policijos pareigūnai taip pat tikrins apsaugos darbuotojų, dirbančių su specialiomis priemonėmis ir (arba) šaunamaisiais ginklais, blaivumą, bei ar apsaugos darbuotojai turi apsaugos darbuotojo ir kitus būtinus dokumentus. Be to, bus tikrinami saugos tarnybų ekipažai, ar šie pagal paskirtį naudoja oranžinius švyturėlius, ar naudojamų transporto priemonių stiklų šviesos laidumas nėra mažesnis negu leistinas, taip pat ar inkasavimo automobiliai atitinka kitus keliamus reikalavimus.

Atkreipiame dėmesį, kad taip pat bus tikrinami objektai (statybų aikštelės, kavinės, barai, degalinės ir t.t.), kurie yra saugomi fizine apsauga su dujiniais ar kitais šaunamaisiais ginklais.

 

Tauragės aps. VPK Jurbarko r. PK

organizacinė grupė

 

Jurbarko.info

(Visited 25 times, 1 visits today)