Apdovanoti geriausi policijos pareigūnai

0
123

2012-01-13 Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate įvyko ataskaitinis susirinkimas. Šio susirinkimo metu buvo aptarti 2011 m. veiklos ir darbo rezultatai, bei apdovanoti geriausi Tauragės aps. VPK apskrities policijos pareigūnai.
Tauragės aps. VPK viršininkas Remigijus Rudminas už aktyvią kovą su šešėline ekonomika apdovanojo padėka Tauragės aps. VPK Jurbarko r. PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėją Vaidotą Valošiną.
Be to, siekiant gerinti Tauragės aps. VPK darbuotojų profesinį pasirengimą, skatinti tobulėti, aktyviau, profesionaliau ir veiksmingiau vykdyti pavestas funkcijas buvo organizuoti geriausio Tauragės aps. VPK komisariato Jurbarko r. PK metų darbuotojo rinkimai.
Geriausio metų darbuotojo rinkimais buvo siekiama įvertinti darbuotojo sugebėjimą bendrauti su kolektyvu, jo atsakingą požiūrį į darbą, atsakomybės jausmą, punktualumą, patikimumą, organizacinius ir planavimo sugebėjimus.
Konkurso metu buvo paruoštos ir išdalintos anoniminės anketos Tauragės aps. VPK Jurbarko r. PK darbuotojams.
Suskaičiavus rezultatus geriausia metų darbuotoja tapo Tauragės aps. VPK Jurbarko r. PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėja Diana Gaižauskienė.
Sveikiname kolegas ir linkime sėkmės darbuose ir asmeniniame gyvenime.

Tauragės aps. VPK Jurbarko r. PK
organizacinė grupė

Jurbarko.info