Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Bendruomenės taryba Girdžiuose

Šiais metais Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skiria lėšų vietos bendruomenių sprendimams įgyvendinti. Šiuo tikslu Girdžiuose įsteigta Bendruomenės taryba, išrinkta jos vadovybė.

Seniūno Dariaus Juodaičio įsakymu į tarybos sudėtį įeina visos trys seniūnijos teritorijoje esančių seniūnaitijų seniūnaitės: Irena Molčankinienė, Nijolė Kairaitienė ir Jurgita Šlyterienė, taip pat Girdžių bendruomenės pirmininkė Nijolė Petraitienė, Pavidaujo bendruomenės pirmininkas Arūnas Čepulis, Girdžių šeimų centro pirmininkas Kęstutis Mockaitis bei Girdžių pagrindinės mokyklos direktorė Janė Pocienė.

Pirmasis Bendruomenės tarybos posėdis įvyko balandžio 13 d. Jo metu Tarybos pirmininku  išrinktas  Arūnas Čepulis, pavaduotoju – Kęstutis  Mockaitis, sekretore – Jurgita  Šlyterienė.

Seniūnas susirinkimo metu supažindino su savivaldybės tarybos sprendimu dėl lėšų skyrimo ir panaudojimo bei akcentavo tai, kad nors suma ir nėra didelė, kiek daugiau nei 3 tūkst. litų, laukia didelis bendruomeniškumo egzaminas – šias lėšas paskirstyti ne tik teisingai, bet ir naudingai.

Visų organizacijų atstovai išvyko su tam tikrais „namų darbais“, savo kolektyvuose pasitarti, kur šiuos pinigus panaudoti.

„Girdžiai“ informacija

 

Jurbarko.info

(Visited 45 times, 1 visits today)
123456