Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

„Mis Lietuva 2011“ konkurse pajūryje pasirodys garsiausi dainininkai

Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, liepos 6-ąją, Palangos vasaros estradoje 14 žaviausių lietuvaičių varžysis dėl „Mis Lietuva 2011“ titulo ir karūnos. Merginos specialiai renginiui ruošia įspūdingą teatrališką pasirodymą, rungsis maudymosi kostiumėlių ir elegancijos konkursuose.


Kam turi atitekti „Mis Lietuva“ titulas iki šiol spręsdavo tik komisija, tačiau šį kartą svarbiausiam sprendimui įtakos turės ir renginio žiūrovų atiduotos simpatijos. Vadovaujama nuolatinio konkursų organizatoriaus Beno Gudelio, komisija taip pat nuspręs, kas taps „Mis Elegancija“, „Mis Foto“, „Mis Gracija“, „Antroji Vicemis“ ir „Pirmoji Vicemis“. Tradiciškai renginio žiūrovai ir lrytas.lt skaitytojai išrinks savo favoritę – „Mis Publiką“.

Su konkurso finalininkėmis žiūrovus pažindins mylimiausi „Lietuvos ryto” televizijos laidų vedėjai Livija Gradauskienė ir Vytenis Sinkevičius. Livija gražuolių pasirodymams diriguoja jau kelintus metus, tačiau televizijos ir radijo laidų vedėjui Vyteniui tokia patirtis – pirma. „Tokiame grožio parade anksčiau jau yra tekę būti. Buvau žiūrovas ir stebėjau Jogailą Morkūną. Jis vedė renginį, o aš mokiausi. Sulaukęs pasiūlymo net nedvejojau. Palanga, saulė, jūra, 14 gražiausių iš gintaro bangų plaukusių jaunų lietuvaičių, tarp jų dar ir Zvonkė 2, o mano kolegė – moteris su patirtimi. Kas nenorėtų būti mano vietoje?“ – šypsosi Vytenis Sinkevičius, liepos 6 d. diriguosiantis grožio šventei.

Palangos vasaros estradoje „Mis Lietuva 2011“ finalo metu koncertuos  populiariausi Lietuvos atlikėjai: Rytis Cicinas, Deivis su Renata, Andrius Rimiškis, Stano trio kartu su Ramūnu Rudoku ir Mariumi Jampolskiu (nauja grupė „Chilli Man“), grupės „Amberlife“, „Pikaso“, „Junior“ ir „Lemon Joy“.

Praneša organizatoriai.

Klaipėdos.info

(Visited 53 times, 1 visits today)
123456