Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Po verslo misijos „Buy Lithuania 2011 Buy Baltics“ Lietuva vertinama aukščiausiais balais

Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos (VTD) iniciatyva praėjusią savaitę organizuotoje verslo misijoje “Buy Lithuania 2011 Buy Baltics” su daugiau nei 70 užsienio turizmo verslo atstovų iš 16 šalių susitiko daugiau beveik 130 turizmo paslaugas Lietuvoje teikiančių verslininkų, siūlančių atvykstamojo turizmo organizavimo, apgyvendinimo, SPA, laisvalaikio ir kitas turizmo paslaugas.

Vienas turizmo srities profesionalas per savaitę trukusią verslo misiją „Buy Lithuania 2011 Buy Baltics” užmezgė vidutiniškai po 38 naujus kontaktus.
„Daugelis dalyvių domėjosi kultūriniu, sveikatos ir SPA turizmu Lietuvoje. Ypač svečiai iš Kazachstano bei Azerbaidžano džiaugėsi užmezgę kontaktus ir namo išvyko rimtai nusiteikę bendradarbiauti su mūsų sanatorijomis, SPA centrais.
Puiku, kad ir konferencinio turizmo atstovai įsitikino mūsų šalies galimybėmis rengti konferencijas ir verslo platformas. Didžiausias mūsų pasiekimas – tai pakeistas svečių požiūris, kad Lietuva – tai esą sustabarėjusi posovietinė šalis.
Turizmo profesionalai namo išvyko įsitikinę – Lietuva yra itin moderni ir turistams iš viso pasaulio atvira valstybė”, – sakė VTD direktorė dr. Raimonda Balnienė.
Turizmo verslo misijos “Buy Lithuania 2011 Buy Baltics” dalyviams buvo rengiami ir pažintiniai turai po Lietuvą, kurių metu jie pamatė gražiausias ir įdomiausias vietas, susipažino su kultūriniu Lietuvos paveldu, istorija, tradicijomis. Turizmo profesionalus iš Azerbaidžano, Baltarusijos, Ukrainos, Kazachstano, Latvijos, Rusijos, Suomijos, Italijos, Ispanijos, Lenkijos, Turkijos, Vokietijos ir kitų  šalių sužavėjo paslaugų kokybė, žmonių geranoriškumas, gamtos grynumas, šalies potencialas bei modernumas.
Šįkart verslo misija „Buy Lithuania 2011 Buy Baltics” buvo skiriama į dvi vartotojų grupes, kurioms pasiūlytos specialios programos: rusų kalba svečiams iš Rytų, o anglų kalba – Vakarų Europos šalių atstovams. Šis suskaidymas sulaukė verslo misijos dalyvių padėkos, kad buvo atsižvelgta į jų poreikius ir parodytas išsskirtinis dėmesys. Jie Lietuvoje ne tik užmezgė kontaktų su vietiniais kelionių organizatoriais, bet ir parsiveš namo gerą žinią apie mus, kurią skleisdami garsins Lietuvą ir teiks naudos mūsų šalies verslui.

Klaipėdos.info

(Visited 16 times, 1 visits today)
123456