Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Praūžė „Jurbarko miesto ir verslo dienos 2012″

Gegužės 4-5 dienomis praūžė „Jurbarko miesto ir verslo dienos 2012″.

Verslo dienos penktadienį prasidėjo konferencija „Ekonomikos pulsas. Ateities prognozės“, kur buvo pristatyta ne tik Jurbarko rajono verslo aplinka, bet ir aptarti sėkmingam verslui aktualūs klausimai: Lietuvos pramonininkų konfederacijos įtaka pagrindinėse politikos srityse, verslo aplinkos gerinimo reformos, makroekonominė aplinkos svarba.

Pirmąją dieną pakeitė šeštadienis, kai visa Kauno gatvė užsipildė amatininkų įrengtais kiemeliais ir buvo atidaryta verslo parodos bei amatų mugė, čia sulaukta prekeivių ne tik iš Lietuvos. Puikus oras, daugybė unikalių dirbinių į miesto senamiestį sutraukė gausybę lankytojų, panorusių įsigyti kažką įdomaus, gražaus ar tiesiog atėjusių akis paganyti.

Kauno gatvėje stovinti scena kvietė dalyvauti, stebėti smagius pasirodymus, čia ryte vyko Jaunimo organizacijų sąjungos akcija „Mankštinkis su šypsena“, o po to net šešias valandas tęsėsi koncertai: Žindaičių skyriaus kaimo kapelos „Šilas“ moterų vokalinio ansamblio, Raudonės kaimo kapelos, Jurbarko „Ažuoliuko“ darželio – mokyklos šokių kolektyvų „Musmiriukų“, „Boružiukų“, solistės Gabrielės Babiliūtės, Jurbarko kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestro „Bišpilis“, Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos kolektyvų: „Riešutukų“ vokalinio terceto; mergaičių vokalinio dueto; šiuolaikinių šokių grupės „Žmogeliukai“, „Demingo“; šiuolaikinio šokio grupės; solistės Ugnės Samulevičiūtės, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos madų teatro, Jurbarko kultūros centro šiuolaikinių šokių studijos „Šypsena“ šokėjų, šiuolaikinių šokių grupės „Dona“, Veliuonos kultūros centro liaudies ansamblio „Veliuonietis“, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos šokių studijos „Era“ šokėjų, Jurbarko Naujamiesčio vidurinės mokyklos šiuolaikinių šokių grupės „Justa“ šokėjų, dainuojančių 5a ir 6a klasių ir Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklos choreografijos skyriaus šokėjų bei pučiamųjų instrumentų orkestro „Sodeikietis“.

Tuo tarpu, kai į didžiąją sceną lipo atlikėjai, šokėjai, kova virė krepšinio aikštelėje, o pavakarę Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje įvyko atviros kultūrizmo ir fitneso pirmenybės Jurbarko rajono savivaldybės mero Ričardo Juškos taurei laimėti. 

Renginių „Jurbarko miesto ir verslo dienos 2012″ maratonas baigėsi „Trip band”, Vestos Eizaitės, Merūno Vitulskio ir grupės „Lemon joy“ koncertu. Vakaro renginį vedė radijo stoties „Lalūna“ didžėjus Artūras Trofimovas, turėjęs žiūrovams klausimų iš Jurbarko rajono verslo srities ir, kuris iš senamiesčio visus kvietė persikelti į Jurbarko „Boulinge” rengtą vakarą „Pajusk jūros dvelksmą su radijo stotimi „Lalūna“.

Jurbarko.info

(Visited 65 times, 1 visits today)
123456